08:57 ق.ظ 1398/07/13 تعداد بازدید: 1063

  بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان از اداره کل شیلات هرمزگان

 معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان به همراه مدیرکل  جذب و حمايت از سرمايه گذاري استانداری هرمزگان و مدیرکل  هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان از اداره کل شیلات هرمزگان بازدید کردند.

 
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات هرمزگان، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان در این بازدید با اشاره به اهمیت و جایگاه شیلات برای استان هرمزگان گفت: بدون شک بهره مندی از 31 هزار نفر صیاد و همچنین جامعه گسترده آبزی پرواران و صنایع شیلاتی نقش بسیار مهمی در اشتغال زایی استان دارد.

وی افزود: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید و به ویژه درسال های اخیر شاهد رشد و پویای خوبی در حوزه شیلات استان هرمزگان بوده ایم و به خوبی شیلات هرمزگان توانسته نقش خود را در رونق اقتصادی استان ایفا نماید.

حیدری با تاکید بر تداوم فعالیت های شیلاتی و اهمیت رونق تولید در شرایط حاضر گفت: استان هرمزگان در همه عرصه های شیلاتی به نگین درخشان فعالیت های شیلاتی کشور تبدیل شده است.

گفتنی است در پایان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان به همراه مدیرکل  جذب و حمايت از سرمايه گذاري استانداری هرمزگان و مدیرکل  هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با مدیر کل و معاونین شیلات هرمزگان پیرامون مسائل پیش روی جامعه شیلاتی و در راستای مرتفع سازی و ارتقای بیش از پیش فعالیت های شیلاتی استان دیدار و گفتگو کردند.


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی سازمان شیلات ایران